Reference

Tyto reference jsou z mých jednodenních základních seminářů EFT, které pořádám intenzivně už 4 roky a kterými prošly desítky spokojených účastníků. Reference ze samotné EFT akademie mít nemohu, neboť se jedná o první výcviky, na kterém intezivně pracuji už půl roku a který věřím, že bude skvělý, plný důležitých informací, hlubokých znalostí a dobré energie.

Semináře jsem se zúčastnila po několika terapiích absolvovaných u Aničky. Šla jsem tam s myšlenkou, že si chci rozšířit obzory. Seminář však předčil veškerá má očekávání. Od prostorů, cateringu, až po obsah samotného semináře, o výborných prezentačních dovednostech Aničky nemluvě (i když o těch jsem měla vysoké mínění již před kurzem). Po osmi hodinách jsem odcházela s novými znalostmi a informacemi, ve skvělé náladě a namotivovaná techniku EFT sama na sobě či mých blízcích dobrovolnících vyzkoušet. Tento seminář spolu se samotnými terapiemi EFT beru jako tu nejlepší investici do sebe samé za poslední roky. 

Lenka Ch.

Lenka Ch.

Moc děkuji za milou a velmi obohacující příležitost zůčastnit se celodenního semináře EFT,  Anička je nadaná řečnice a zkušená terapeutka a umí své znalosti empaticky předávat dál.

Spojení různých lidí s různými problémy a motivacemi k návštěvě semináře byly také přínosem, přece jen je člověk  často zabořen do vlastních problémů a vlastní spirituální cesty a je zdravé se potkat s lidmi, kteří jsou podobně jako vy otevřeni novým metodám a řešení problémů primárně u sebe sama.

Seminář vřele doporučuji, dodá Vám energii a chuť řešit vlastní bloky zevnitř a „po dobrém"!

Lenka Š.
Seminář byl neuvěřitelně sebepoznávací, komorní, citlivý a zároveň úžasně informativní. Témata dávala smysl a upřímně by mne nikdy nenapadlo, že vše má takové souvislosti. Vlastně jsem ani nečekala tolik aha momentů a vnitřních prožitků. Díky Aničce jsem si zvědomila spoustu věcí a jsem si jistá, že právě tento seminář mě posunul zase o velký kus dál na mé cestě seberozvoje.
 
Při odjezdu jsem byla plná dojmů,  nových pocitů bylo tolik, že myšlenky rozklíčovávám i další dny po semináři, protože jsem toho stále plna a syta.
 
Říká se, že pokud byl film dobrý, člověk o něm přemýšlí i další dny.
 
A tady je to podobné. I další dny mám seminář v hlavě a stále cítím příjemné dozvuky. Děkuji, Aničko, za skvělé připravený program semináře, za úžasné vedení a celou organizaci. Určitě stojí za to seminář navštívit, ať už jste z kteréhokoliv konce republiky. Od Prahy mě dělí několik set kilometrů a přesto bych jela klidně znovu
Denisa T.

Na základním semináři EFT, který jsem v září absolovovala, se sešlo 9 úžasných žen. Počet lidí byl tak akorát, abychom měli čas také praktikovat samotnou metodu. Celý den panovala úžasná atmosféra a Vy, Aničko, coby lektorka, Vy jste úžasná bytost. Už jen Váš hlas dělá strašně moc. Vytváříte dobrou náladu, stále s úsměvem, a to si myslím, že je hodně důležité :) A za mě to byly nejlépe investované peníze do sebe. Moc Vám děkuji za krásný den a za spoustu nových informací. Je úžasné, že jste mi přišla do života. Přála bych si víc takových úžasných lidí ve svém životě potkávat a mít kolem sebe.

Ingrid

Díky semináři se cítím, že jsem zase blíže tomu, abych se naučila v praxi lépe zvládat těžké situace a hlavně pouštět z těla ven uložené negativní emoce, které by jinak mohly narušovat spokojenost mého života. Anička vedla seminář velmi profesionálně a zároveň citlivě, který byl pro mě velmi jednoduše a přehledně srozumitelný.

Největším bonusem byla pro mě ukázka a pak i vyzkoušení samotné EFT metody ve dvojicích přímo pod zkušeným vedením Aničky. Možnost na cokoliv se svobodně zeptat s vyjádřit svůj názor mi dodala odvahu se dále EFT zabývat ve svém běžném životě a zkusit pomoci i svým blízkým.

Odpovědi na vyřčené otázky účastníků byly ze strany Aničky konkrétně zodpovězeny i s příklady, se kterými se můžu setkat i v praxi. 

Oceňuji citlivý a lidský přístup ke každému z účastníků a upozornění na fakt, že pokud si s nějakým vlastním větším strachem nebudeme vědět rady, že můžeme navštívit terapeuta, který nám rozsáhlejší trauma pomůže zpracovat. Skvělým přínosem bylo pro mne zmínění dalších metod, které mi mohou pomoci při tom, když se nebudu umět rozhodnout a nebo budu mít strach udělat nějaké vážnější rozhodnutí.

Třešničkou na dortu byla pak výborně zpracovaná prezentace a tištěná "příručka", kterou mohu používat pro své další hravé a jednoduché seberozvíjení a zkoušení metod s mými přáteli

Zároveň mě mile překvapilo i samotné místo, které je snadno dostupné a působilo na první pohled profesionálně ale i příjemně. Anička se o nás celou dobu velmi pečlivě starala po všech stránkách, nejen terapeutických, ke kterým patřilo navíc i výtečné občerstvení (luxusní škvarková pomazánka, ovoce a bábovka s kafíčkem :-)...)

Renáta B.

Renata B.